Menu
Sepetiniz


Teslimat Bilgileri

Seçtiğiniz ürün özenle paketlenerek ARAS KARGO ile gönderilir.

Kargo ücreti 

Kargo ücreti alıcıya aittir.

900 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.Ücretsiz kargo sadece web sayfamızdan yapılan alış veriş için geçerlidir.Toplu alımlarda kargo ücreti alıcıya aittir. 

Teslimat süresi 

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arasıdır. 

Teslimat tarihi 

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren ortalama 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir. 

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması 

Kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının tarafımıza önceden haber vererek, yönlendirmemiz doğrultusunda kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir. 

Alıcıya teslim edilemeyen paketin geri dönmesi durumunda; kargo ücreti düşülerek ürün ücreti alıcıya iade edilir. 

Kargo takibi 

Kargo takibi için gerekli link / takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.
 
Değişim ve İade 

İade süremiz 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır. 

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında, ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. 

İade işlemlerinde tüm taşıma ücretleri (ücretsiz kargo dahi olsa gidiş ve geliş kargo ücreti alıcıya yansıtılır.) alıcıya aittir. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.