Menu
Sepetiniz

1500 TL ve  Üstü alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ

Hakkımızda

30 yıllık bir ticaret deneyimi olan Özmetal gıda ve makina sanayinin, yeni markası olan JaNef Kutu e-ticaret sektöründe yerini almıştır.İmalat ve üretimle yoluna devam eden JaNef markası aynı zamanda kendine özel ve patentli tasarım ürünler ile sektörde ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Kutu ve kurdele tasarımları ve imalatı ile kalitede öncü bir firma olan JaNef markası dünyaya açılmaya devam etmektedir. 

Ayrıca Kurumsal ürünlerde birinci sınıf kalitesi ile adından söz ettiren JaNef  ile yolunuza devam etmek istemez misiniz?

Hobi malzemelerinin yanı sıra doğum günü, nişan, düğün ve diğer özel günler için A'dan Z'ye gerekli tüm ürünleri JaNef'de bulabilirsiniz.

JaNef geniş ürün yelpazesindeki yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alıcılarına sunmaktadır. Ürün ve ekipman seçimleri bir bayan titizliği ile otel işletmelerinden, organizasyonlara,restoranlardan evlere kadar pek çok kişi ve gruba hitap edecek şekilde yapılmıştır. Müşteri memnuniyetinin maksimum olduğu JaNef de siz de ürünlerinizi birkaç dakika içinde sipariş edebilir, süsleme ve hobi ile ilgili herşeye tek bir adresten ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler.... 

                                                                                                                                                                                        JaNef